ЗАХИСТ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 05.09.2022 13:53

Цьому питанню в Путивльській громаді приділяється прискіплива увага. Адже часто йдеться, без перебільшення, про долі дітей, про їхнє майбутнє.

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Володимира ВОРОНОВА відбулося 5 вересня.

За його результатами винесені два рішення:

1. Надано дозвіл заявникам на укладення договору дарування нерухомого майна на ім'я дитини.

2. Здійснено висновок про доцільність позбавлення батьківських прав з причини неналежного виконання батьком батьківських обов'язків стосовно його неповнолітньої доньки.

Тепер служба у справах дітей підготує проєкт рішення виконавчого комітету Путивльської міської ради для розгляду та надасть висновок органу опіки та піклування для прийняття відповідного рішення.

Нагадаємо, що Путивльська громада опікується долями п'ятдесяти трьох дітей, що мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території громади.