ПІДПРИЄМЦІ - НАДІЙНА ОПОРА ГРОМАДИ

Дата: 02.09.2022 14:19

Напередодні професійного свята вшанували підприємців за співпрацю та допомогу громаді у важкі часи рашистської блокади.

Присутній на заході командир 33 окремого стрілецького батальону Юрій МАКСИМІВ також відзначив великий вклад в оборону міста та допомогу військовим саме наших підприємців.

Дякуючи багатьом з них, вдалося забезпечити та утримати нормальну життєдіяльність жителів громади.

Але все ж таки найбільший вклад у загальний успіх внесли:

- Ігор НОВИКОВ. Евакуював путивлян з Ніжина та Сум.

- Олег ГОРБАЧ. Під обстрілами доставляв з Дніпра товари до АТБ.

- Тетяна ЗАКОМОРНА та Андрій СМОЛІН. Їхні пекарні без простоїв забезпечували всіх хлібобулочними виробами.

- Лев КОСОГОРОВ, Юрій МАШАЙ та Олександр КОВАЛЬОВ. Займалися доставкою гуманітарної допомоги та надавали інші транспортні послуги.

- Федір МАЗІН. Забезпечував необхідні будівельні матеріали та автотранспорт для перевезення.

- Юрій ПАЛАЖЧЕНКО. Ремонтував техніку та допомагав запчастинами захисникам.

- Тетяна ЮДІНА та Олександр ЮДІН. Забезпечували наших захисників необхідним споряджанням.

- Тетяна ШЕЛУДЯКОВА. Зберігала та надавала продукти харчування.

- Олеся ЛУЦЕНКО та її чоловік Ігор ЛУЦЕНКО. Здійснювали допомогу з пакування продовольчих наборів, доставки необхідних товарів через ворожі блокпости.

- Сергій КОБЗАРЬОВ. Виготовляв рекламну продукцію, наносив маркування, допомагав канцелярією.

- Олександр СУКАЧОВ. Започаткував виготовлення м'ясних консервів для воїнів.

- Едуард КОЗІН. Пригощав учасників загону охорони правопорядку кавою в місті їхньої дислокації.

- Олександр СУХИХ. Надавав і продовжує надавати безкоштовні медичні послуги військовим.

Дуже приємно, що наші підприємці відзначені грамотами вищого рівня: голови Сумської обласної військової адміністрації Віталій СЧАСТЛИВЦЕВ і голови Конотопської військової адміністрації Наталія ВОЛКОВА.

І це далеко не повний список. До нього можна ще додати велику кількість небайдужих путивлян, які пропонували й надавали свою безкорисну допомогу. Особлива вдячний їм за те, що ця допомога вже стала регулярною та постійною.

Тож дійсно, разом ми наближаємо Перемогу!

Зі святом, підприємці!

Дякую за вашу сумлінність, за ваш патриотизм!

Слава Україні!