ПИТАННЯ ДЕРУСИФІКАЦІЇ

Дата: 02.09.2022 10:46

З метою позбавлення Путивльської територіальної громади назв об’єктів, які вшановують події та діячів, пов’язаних з історією та культурою російської федерації, найменовані на честь населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць держави-агресора, що викривлюють історію України, розпочато діяльність робочої групи з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при виконавчому комітеті Путивльської міської ради.

Учасниками засідання були обговорені й розглянуті пропозиції щодо перейменування вулиць і провулків громади, питання про перейменування деяких населених пунктів і демонтаж пам’ятників, пам’ятних знаків на вшанування подій та осіб, що викривлюють нашу історію.

За результатами проведеного першого засідання, надані відповідні протокольні доручення для подальшого опрацювання робочою групою вищезазначених питань.