У ПУТИВЛІ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ТОЧКА БАЗУВАННЯ ПЕРЕСУВНИХ ПОШТОВИХ ВІДДІЛЕНЬ

Дата: 02.09.2022 15:40

Урочистий старт цій події сьогодні дали територіальний менеджер штату з розвитку мережі Віктор ТИМОШЕНКО та Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Що буде?

«Дев'ять сучасних автомобілів забезпечать роботу бригад пересувних відділень, які доставлятимуть ліки, періодику й посилки, прийматимуть оплату за комунальні платежі тощо.

Для зручності роботи в нашій громаді ми надамо приміщення в сільських адмінбудівлях для організації "точок присутності", де всі поштові та фінансові послуги клієнтам буде отримувати набагато комфортніше», - пояснює голова громади.

Цей проєкт Укрпоштою запущено у 2018 році в семи областях України, а тепер він дістався й Сумщини.

Радісно, що Путивль, окрім охоплення Путивльської та Новослобідської громад, став центром обслуговування ще й територій колишніх Буринського, Кролевецького та Глухівського районів.

А це - додатково створені робочі місця та наповнення бюджету нашої громади.

Віримо в Перемогу!