ПУТИВЛЬЩИНА В ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 31.08.2022 16:21

Укотре проходить традиційна патріотична акція на підтримку путивлян, які в лавах ЗСУ боронять нашу Україну.

Доповненням у рамках акції сьогодні стала роздача гуманітарної допомоги у вигляді одягу та взуття від львівських волонтерів і міжнародних благодійних організацій.

Висловлюємо вдячність Петро Шот , Олег Розквитовский , Viktoriya Tovstik за надану гуманітарну допомогу для путивлян та співпрацю.

Нам вдалося зібрати 7000 грн.

Не зупиняємося допомагати нашим землякам, які зараз знаходяться в найгарячіших точках, боронячи рідну землю.

ВІРИМО В УКРАЇНУ!

ВІРИМО ЗСУ!