РЕЗУЛЬТАТИ РОБОЧОГО ВІЗИТУ ДО ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ КЕРІВНИКА ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ - ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОДА ДМИТРА ЖИВИЦЬКОГО

Дата: 30.08.2022 09:08

Проінспектовано якість виконання дорожніх робіт на вулицях міста Путивль державним підприємством "Дороги Сумщини".

Оглянуто стан навчальної бази, підготовку найпростішого укриття для дітей та персоналу в Центрі позашкільної роботи;

У Путивльській міській лікарні на зустрічі з колективом медикам передані п'ять сучасних ноутбуків, та найголовніше - проголошена з перших вуст підтримка пропозиції міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА про збереження нашого лікувального закладу, який обслуговує ще й сусідню громаду, зі статусом "прикордонного".

Батьки учнів перших класів, користуючись нагодою, передали звернення про можливість і бажання навчтися дітям за змішаною формою.

Приємно, що в усіх озвучених питаннях очільник області висловив підтримку діям керівництва громади, військових та районної керівниці Тетяни СИЗОН, яка також була учасницею робочої поїздки.

Віримо в Перемогу!