ДОРОГІ УЧНІ, СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА БАТЬКИ

Дата: 01.09.2022 11:42

Вітаю всіх з початком нового навчального року та Днем знань. На жаль, у 2022 році це світле й радісне свято проходить у воєнний час. Вірю, що найближчим часом усе зміниться на краще.

1 вересня – це день, який залишається в пам’яті кожної людини, з нього починається дорога в майбутнє.

Бажаю учням і студентам підкорити нові вершини знань і досягти омріяної мети. Переконаний, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Вдячний  педагогам громади за щоденну самовіддану роботу, розуміння, турботу та мудрість. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Батькам бажаю витримки, сили в допомозі своїм дітям в оволодінні знаннями.

Не дивлячись ні на що, ми розпочинаємо новий навчальний рік та всі разом йдемо до спільної мети - Перемоги. А вона буває різною: у навчанні, спорті, науці, розвитку особистості. Кожен з нас виконує свою місію та, попри складнощі, здійснює свій вклад у розбудову нашої держави.

Миру всім нам!

Слава Україні!

З повагою

Путивльський міський голова                                  Костянтин ГАВРИЛЬЧУК