«ПІД ПРАПОРОМ МИРУ ЄДНАЙМОСЯ!»

Дата: 24.08.2022 16:06

Путивльщина урочисто відзначила знакові для держави дати: День Державного Прапора України та День Незалежності України.

Особливий подарунок бійці Збройних Сил України передали Путивльському міському голові Костянтину ГАВРИЛЬЧУКУ Прапор України зі своїми побажаннями  та  підписами. Ця реліквія займе почесне місце в міській раді й стане своєрідним талісманом  нашої швидшої перемоги.

«Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Ми завжди вражали патріотизмом та братерством. Саме це спонукало боротися за незалежність, невід’ємними атрибутами якої споконвіків були державні символи – прапор, герб та гімн. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну», - відзначив голова громади.

Відбулося урочисте підняття Державного Прапору. Хвилиною мовчання згадали всіх полеглих у війні з рф.

Виступаючи від молодого покоління, Ксенія АНЯКІНА підкреслила, що наш прапор – це прапор миролюбства, який об’єднав усіх українців від півдня до півночі, від сходу до заходу.

Аматори міського будинку культури подарували присутнім номери художньої майстерності.

З вірою в Перемогу!