СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА
Дата: 18.08.2022 14:57
Кількість переглядів: 137
Сьогодні, 18 серпня, продовжили видавати гуманітарну допомогу людям віком 57 + років, учасникам ліквідації на ЧАЕС, які не досягли пенсійного віку, особам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні і не отримують виплати або мають право на її виплату в мінімальному розмірі (1000 грн.), та багатодітним родинам.
Сьогодні продуктові набори отримали 35 осіб.
Для отримання продуктових наборів при собі обов'язко мати пакет для набору.
Звертаємося з проханням до мешканців багатоквартирних та приватних будинків, якщо поряд з вами проживають люди похилого віку, які не можуть самостійно пересуватися й вони ще не отримали продуктові набори, зателефонуйте за номером «гарячої» лінії 0958741190.