ПІДТРИМКА НЕЗАХИЩЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 15.08.2022 14:19

15 серпня продовжили видавати гуманітарну допомогу людям віком від 60+ та ВПО з інших областей України, непрацюючим особам віком від 57 до 59 років включно, учасникам ліквідації на ЧАЕС, які не досягли пенсійного віку, та особам, що перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні й не отримують виплати або мають право на її виплату в мінімальному розмірі (1000 грн).

Сьогодні продуктові набори отримали 87 осіб.

УВАГА!!!

З 16 серпня продуктові набори мають змогу отримати багатодітні родини. При собі обов'язко мати пакет для набору.

Звертаємося з проханням до мешканців багатоквартирних та приватних будинків, якщо поряд з вами мешкають люди похилого віку, які не можуть самостійно пересуватися й вони ще не отримали продуктові набори, подзвоніть за телефоном «гарячої» лінії 0958741190.