СЬОГОДНІ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ МОЛОДІ

Дата: 12.08.2022 08:27

Цьогоріч він особливий, адже саме українська молодь стала прикладом для всього світу в жорстокій кровопролитній боротьбі рідної країни проти навали російських окупантів.  Наші дівчата й хлопці, не зважаючи ні нащо, б’ються за право на життя України на всіх фронтах: військових, медичних, інформаційних, волонтерських.

Багато хто з них залишилися в наших серцях назавжди молодими, віддавши найдорожче – власні життя.

Попереду тернистий шлях до Перемоги й відбудови країни, прекрасна та щира українська молодь стала не тільки нескореною, а й незламною.

Тож прийміть найщиріші вітання зі святом, будьте здорові й щасливі, нехай ніколи не вичерпається вш оптимізм, енергія й наснага, віра в добро та вдачу. Пропри всі випробування, що випали на вашу долю, навчайтеся, працюйте над собою, будьте впевненими у своїх силах, кохайте, досягайте успіхів і обов`язково перемагайте.

Усе буде  Україна.

Путивльський міський голова                      Костянтин ГАВРИЛЬЧУК