ВІРЮ В ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

Дата: 10.08.2022 16:58

З метою формування позитивного іміджу українських військовослужбовців у рамках проведення інформаційно-просвітницької кампанії щодо підтримки Збройних сил України під гаслом «Вірю в Збройні сили України» в публічній бібліотеці розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Вірю в ЗСУ», проводяться інформаційні заходи, організована виставка-продаж робіт народно-ужиткового мистецтва «Краса заради миру».

Працівники публічної бібліотеки підтримали ініціативу міської ради щодо акції «Путивльщина в підтримку ЗСУ», де організовуємо благодійний ярмарок та беремо участь в майстер-класах з виготовлення захисної сітки для ЗСУ тощо. Кошти, отримані від продажу робіт, квітів, сільськогосподарської продукції, направлені на допомогу ЗСУ для путивльських воїнів.

Разом ми переможемо!

Віримо в Перемогу!