ПІДТРИМКА ЗАХИСНИКІВ

Дата: 09.08.2022 16:36

Підтримка небайдужих людей надихає життєвою енергією, надає впевненості в тому, що ми на правильному шляху.

Сьогодні ми дякуємо за надану допомогу родині Олександра та Світлани Задеряк, Ірині Плотниковій, Тетяні Наумовій, родинам Безкоровайних та Рилових, Наталочці (магазин 'Городник'), працівникам АТБ, Сніжані ("Інфабрика'), родині Геннадія Яненка (м.Глухів) та жителям с.Стрільники, які не залишились осторонь від нашої справи.

Особлива вдячність начальнику відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмилі Василівні Скоробогатій за постійну допомогу та підтримку в усіх наших починаннях.

Перший набір, до складу якого входять окопні свічки, мазь 'Від 100 хвороб', дитячі малюнки та символічний котик ЗСУ, уже отримав наш захисник.