«ЯК ЦІКАВО ВИВЧАТИ МОВУ!»

Дата: 09.08.2022 15:14

Шановні земляки. Ми знову хочемо вам розповісти про  заняття з поглибленого вивчення української мови, які регулярно проходять  у читальній залі публічної бібліотеки.

Нагадуємо, що їх майстерно проводить викладач-волонтер Богданова Олександра Миколаївна.

Відверто скажемо, що оволодіння державною мовою потребує певних зусиль. Але разом з тим, що процес приносить і величезне задоволення, коли засвоюєш основні, фундаментальні ази нашої напрочуд красивої мови, яку лагідно іменують «солов`їною».

І в ході занять, і по їх закінченню звучать схвальні відгуки на адресу  Олександри Миколаївни: «Як цікаво!», «Дякуємо за те, що відкрили нам глибину рідної мови!». І це не просто пафосні слова, а щире визнання цієї корисної справи.

Тож, укотре звертаємося до вас, шановні путивляни, з пропозицією: «Приходьте до нашої бібліотеки й вивчайте українську мову!».