ПУТИВЛЬЩИНА В ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 08.08.2022 08:34

Не змінюємо традицій і продовжуємо благодійні мистецькі вихідні на підтримку наших воїнів-земляків.

Культурою Путивльщини сьогодні було започатковано акцію «Вплети стрічку в ПЕРЕМОГУ», де всі бажаючі біля літнього дворика просто неба могли взяти участь у виготовленні маскувальної сітки.

Нам з вами вдалося зібрати 11400!

Усі кошти продовжують направлятися адресно на допомогу хлопцям-путивлянам, які зараз стоять на захисті країни.

Але це не все. Ми не зупиняємося. Дуякуємо небайдужим людям, які відгукнулися на наше прохання, а саме Петру Шоту, а також Розквітовському Олегу та Товстик Вікторії, і сьогодні нашим хлопцям, які знаходяться на передовій, було доставлено гуманітарну допомогу у вигляді продуктів та амуніції.