МАЙЖЕ П'ЯТЬ МІСЯЦІВ ПРАЦЮЄ ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 03.08.2022 09:37

Основна допомога жителям громади надходить нам від Конотопської військової адміністрації.

У переважній більшості - це продукти харчування: сир, олія, борошно, м'ясо, крупи тощо.

Окремо за державною програмою видано 3087 наборів тривалого зберігання, вагою 10,4 кг кожен.

Серед пільгових категорій громадян, які забезпечувалися допомогою пріоритетно, внутрішньо переміщені особи, діти до 16 років, одинокі матері, малозабезпечені сім'ї, інваліди, особи похилого віку, жителі села Пересипки (перебували в окупації) та інші.

Загальна вага розданих продуктів - більше 70 тонн. На допомогу в розвантаженні вагонів, автомашин, фасуванні та пакуванні завжди відкликаються керівники відділу освіти й культури, мистецького ліцею, центру надання соціальних послуг, фінансового управління, ЖКГ, міської лікарні, структурних підрозділів виконкому, депутати міської ради та волонтери.

Усім велика подяка за участь у спільній справі.

Робота штабу триває!

Разом наближаємо Перемогу!