ВИВЧАЄМО УКРАЇНСЬКУ МОВУ

Дата: 19.07.2022 17:06

Як ми вже повідомляли раніше, на базі  публічної бібліотеки  раз на тиждень проводяться заняття з поглибленого вивчення державної мови. Заняття проходять щовівторка.

Їх з великим задоволенням відвідують люди різного віку: від школярів до  пенсіонерів,  щиро зацікавлених  у вивченні державної мови. Керує цим відповідальним процесом висококваліфікований спеціаліст, викладач української мови  з багаторічним педагогічним стажем Богданова Олександра Миколаївна.

Сьогодні відбулося   друге засідання клубу з вивчення рідної мови. Слід зазначити, що такі заняття надзвичайно корисні для нашого регіону, де в побуті, на жаль, використовується російська мова, яка нині асоціюється з агресором. І тому важко переоцінити необхідність  обов`язкового знання саме нашої рідної мови. Це – справа честі, це – наш громадянський обов`язок. Запрошуємо всіх бажаючих наступного вівторка прийти до читальної зали  нашої бібліотеки і взяти участь  у заняттях  з вивчення мови.