ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 23.03.2022 11:53

Внутрішньо переміщені особи, які змушені були покинути місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням Російської Федерації в Україну, отримають допомогу на проживання від держави в розмірі 3000 гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю, та в розмірі 2000 гривень на кожну іншу особу.

Відповідне рішення було розроблено Мінсоцполітики та ухвалено Урядом.

Для отримання відповідної допомоги людині необхідно стати на облік як внутрішньо переміщена особа та отримати відповідну довідку.

На території Путивльської територіальної громади це можна зробити звернувшись до Путивльського відділу УСЗН Конотопської РДА за адресою: проспект Іоанна Путивльського, 93, м. Путивль, каб. № 5.

Наступним кроком - необхідно  подати заяву на отримання допомоги на проживання. З  28.03.2022  з відповідною заявою потрібно буде звернутися до Управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської  міської ради за адресою вул.Першотравнева, 84 м.Путивль.

Також після необхідних доопрацювань подати заяву можна буде в кінці місяця через програмні засоби Порталу Дія.