ЩОДО СПЛАТИ ПОДАТКІВ

Дата: 23.03.2022 11:49

До уваги підприємців у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 15.03.2022 року передбачено можливість не сплачувати єдиний податок для І-ІІ групи з 01 квітня 2022 року та не заповнювати декларацію платника єдиного податку. Але враховуючи, що не зважаючи на введення військового стану на території громади підприємницька діяльність продовжується здійснюватися та відповідно отримувати доходи. З метою забезпечення життєдіяльності громади просимо підприємців, які фактично працюють та мають можливість сплачувати податки до бюджету громади. Адже державою на даний час не передбачені компенсації втрат доходів, які виникли в результаті встановлених пільг зі сплати податків.

Що стосується підприємців ІІІ групи та відповідно до Закону встановлена відсоткова ставка у розмірі 2 відсотка.