ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ ДО БІБЛІОТЕКИ

Дата: 24.05.2022 14:01

У часи війни ключовим стає готовність та вміння захищати свою державу. Російсько-українська війна  кожного українця зробила воїном, готового на  своєму місці робити те, що він вміє та разом з армією наближати перемогу.

Так як наша публічна бібліотека є інформаційним центром громади відвідувачі бібліотеки разом з бібліотекарями можуть вирішити нагальні питання за допомогою доступу до мережі  Інтернет. Днями за інформаційною допомогою звернулась Путивльська  рота охорони у підготовці до політзанять для воїнів.   На додачу до читання книжок, газет і журналів та  цікавого  спілкування, користувачі книгозбірні відвідують ПДГ (пункт доступу громадян) до офіційної інформації.  У комфортному приміщенні бібліотеки можливо виконувати домашні завдання і писати творчі проєкти, прочитати новини свого регіону, країни, світу, купити через Інтернет саме те, що вам потрібно, і що недоступне у магазинах міста. Внутрішньо переміщені особи мають  можливість скористатися комп'ютером, публічним доступом до мережі Інтернет та безкоштовним Wi-Fi.  Чекаємо на вас у бібліотеці!