ПЕРЕВІРЕНО УМОВИ ПРОЖИВАННЯ СІМЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 30.05.2022 13:54

Працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради спільно з поліцейськими відділення поліції № 2 (м.Путивль) продовжуються перевірки умов проживання дітей, які виховуються в сім'ях, що опинились у складних життєвих обставинах.

Під час перевірки було охоплено 5 сімей у складних життєвих обставинах. Перевірено умови проживання, забезпечення харчуванням дітей та належним доглядом.

З батьками проведена профілактична робота щодо забезпечення належних умов проживання дітей, надана консультативна допомога стосовно належного виховання дітей, створення відповідних санітарно-гігієнічних умов проживання та здійснення нагляду за навчанням дітей. Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов`язків з виховання дітей. За результатами перевірки складені акти обстеження умов проживання.