СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТА

Дата: 06.06.2022 16:59

Щорічне професійне свято працівників засобів масової інформації в Україні, яке відзначається з 1994 року. Саме в цей день — 6 червня 1992 року Спілку журналістів України було прийнято до Міжнародної федерації журналістів. Цей день об’єднує людей творчої, а на сьогоднішній день ще й неспокійної й дуже прогресивної професії, які  першими подають інформацію про всі події нашого життя. Бібліотека  підготувала підбірку літератури «В об’єктиві», на якій  представлені видання, що  розповідають про історію розвитку засобів масової інформації України, перспективи інтеграції вітчизняних мас-медіа у світовий інформаційний простір, висвітлені  питання свободи та незалежності преси, журналістської етики та державної інформаційної політики.

Вітаємо всіх, хто не уявляє своє життя без цікавих тем, гострого пера і сміливих проєктів. У день вашого професійного свята зичимо вам, шановні редактори, журналісти, оглядачі, успіхів у реалізації найсміливіших задумів та планів. Нехай і надалі ваше відкрите й щире слово служить утвердженню добра і справедливості. Хай завжди у вас буде добре здоров’я, творча наснага, професійне зростання і якісна техніка!