КРОКУЄМО З НУШ У 5 КЛАС: МІСТЕЦЬКА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ

Дата: 09.05.2022 16:46

Відповідно до плану роботи КУ «Путивльський ЦПРПП» на 2022 рік, 06 травня 2022 року відбулося засідання мистецької студії «Мистецька освітня галузь (5 клас): орієнтири з впровадження ідей Нової української школи» для зам. загальної середньої освіти. Зустріч відбулася онлайн за допомогою сервісу Google Meet.

Олена БІКОВА, консультант центру, акцентувала увагу присутніх на особливостях організації освітнього процесу з мистецтва в умовах воєнного стану, наголосила на основних орієнтирах з впровадження ідей Нової української школи Мистецької освітньої галузі у 5 класі; зупинилася на харчуванні формувального оцінювання навчальних досягнень учнів з мистецтва у Новій українській школі.

По завершенню заходу учасникам були надані відповіді на запитання та відповідні роз’яснення.