КОЛЕКТИВ ЦЕНТРУ УСПІШНО ЗАВЕРШИВ НАВЧАННЯ

Дата: 01.06.2022 16:45

У травні 2022 року директор та консультанти КУ «Путивльський ЦПРПП» завершили навчання за програмою підвищення кваліфікації.

Програма навчання розроблена сектором професійного розвитку педагогічних працівників Українського інституту розвитку освіти щодо організації роботи центрів в умовах воєнної години, та відповідно до завдань оперативного плану Міністерства освіти і науки України на 2022 рік (Наказ МОН № 29. від 17.01.2022).

Питання, які розглядалися: організація діяльності ЦПРПП з урахуванням воєнної години та діями педагогічних працівників у надзвичайних умовах, збереження психологічних ресурсів освітян, професійні спільноти як цінний ресурс для підтримки освітян в умовах воєнної години професійного розвитку

Після завершення навчання та складання підсумкового тесту всі працівники центру отримали відповідні сертифікати.

Кожен із нас на своєму фронті! Все буде Україна! Рухаємось далі.