КОЛИСКА ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ

Дата: 08.06.2022 14:33

Щороку 8 червня людство відзначає Всесвітній день океанів.  Дата була затверджена в 1992 році на Всесвітньому саміті ООН з довкілля і розвитку в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Девізом Дня океанів 2022 року став вираз «Наші океани – наша відповідальність». Цей день нагадує всьому світу про те, що Світовий океан є колискою життя, а його  ресурси – запорука розвитку і подальшого існування людської цивілізацї, збереження біорізноманіття мешканців морських глибин і стабільну екологічну ситуацію в океанах. Відомо, що в океанах є підводні озера і річки, які мають свої берегові лінії і навіть хвилі. А чи знаєте ви, що в океані є водоспади? Якщо ні, то зацікавленим  користувачам книгозбірні пропонуємо тематичну літературу із фондів бібліотеки.