ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ВІДГУКНУВСЯ

Дата: 08.07.2022 14:40

Трудовий десант у кількості більш ніж 50 учасників сьогодні ударно попрацював над сортуванням цегли, пиломатеріалів та залізних конструкцій після бомбардування та завалів у фермерському господарстві.

Допомогу надли виконавчий комітет Путивльської міської ради, КУ "Центр надання соціальних послуг", відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики, КЗ "Державний історико-культурний заповідник у м.Путивлі", Путивльське відділення УСЗН Конотопської РДА, відділ запобігання надзвичайним ситуаціям Конотопського районного управління Головного управління ДСНС у Сумській області, КНП "Путивльська міська лікарня", відділ освіти, Путивльська районна філія Сумського обласного центру зайнятості, КП "Путивльміськводоканал".

Разом переможемо.