З НАГОДИ 26-Ї РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2022 11:11

У 33 окремому стрілецькому батальйоні були вручені грамоти та оголошені подяки від командувача ОУВ «Чернігів».

Відбулося нагородження військовослужбовців нагрудними знаками і грамотами батальйону.

Грамоти за старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків на етапі формування 33 окремого стрілецького батальйону (в/ч А4026), вагомий внесок в облаштування оборонних рубежів підрозділів батальйону та з нагоди Дня Конституції України та пам’ятні монети вручив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Костянтин Миколайович та начальник Путивльського відділення поліції Дмитро СТАНІШЕВСЬКИЙ відзначені і нагороджені нагрудними знаками батальйону. Відмічені керівники підприємств, які сприяють діяльності батальйону, волонтери, що надають допомогу Збройним Силам України, іноземні інструктори, які проводять теоретичні і практичні заняття з бійцями батальйону.