ЯК ПОЧНЕТЬСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК У ГРОМАДІ?

Дата: 30.06.2022 15:39

Щоб навчання було в очному форматі, першочергово необхідно обладнати в закладах освіти або на відстані до 100 метрів найпростіші укриття згідно з затверджених вимог.

Тож колективи навчальних закладів, подекуди разом з батьками здійснили великий обсяг роботи з цього напрямку.

Десь "виймали" грунт, щоб збільшити висоту стелі, десь розширювали дверні отвори, "пробивали" запасні виходи тощо. Більшість таких споруд укріпили зовні, пофарбували зсередини, під'єднали до водопостачання, іноді - до водовідведення, забезпечили подачу електрики, витяжну вентиляцію.

Але роботи ще тривають.

29 та 30 червня члени спеціально створеної комісії оглянули стан піготовки приміщень у Зінівському, В'язенському та Стрільниківському НВК, міських дитячих садочках, міських ліцеях та коледжах, надавши рекомендації стосовно виправлення недоліків.

Повторний огляд об'єктів запланували на середину липня.

Сподіваємося на краще.

Разом до Перемоги.