ПІДТРИМАЙ ВОЇНІВ ЗСУ

Дата: 29.06.2022 08:27

Публічна бібліотека  приєдналася до  благодійної  акції «Путивльщина підтримує ЗСУ».   У бібліотеці  сьогодні відкрилася виставка-продаж робіт  декоративно-ужиткового мистецтва  на підтримку ЗСУ. Благодійний проєкт реалізовується  в співпраці  працівників  з  користувачами бібліотеки, учасниками виставок народно-ужиткового мистецтва та іншими  мешканцями  краю. Поповнюйте виставку новими роботами для продажу.

Запрошуємо путивлян і гостей міста відвідати благодійну виставку-продаж і власним прикладом допомогти  нашим воїнам  наблизити перемогу. Бібліотека чекає на Вас.

Кошти, отримані від реалізації художніх творів у рамках заходу «Путивльщина підтримує ЗСУ» будуть  спрямовані на  необхідні  придбання  для путивльських воїнів.