З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2022 08:50

Сьогодні День народження основного закону України – Конституції. Це особливе свято для кожного громадянина, адже вона була написана українцями для українців, які почали будувати нову, незалежну державу.

Конституція стала для нас оберегом державності і демократії, гарантом незалежності і соборності України. В умовах повномасштабного вторгнення російських окупантів, український народ став єдиним цілим і сьогодні, як ніколи, хоробро боронить свою землю, суверенітет держави та права і свободи наших громадян.

Україна зробила свій вільний вибір, обравши демократичний розвиток, стала правовою європейською державою.

Український народ показав усьому світу єдність, незламність, велич та істинну любов до своєї Батьківщини. Усі разом, крок за кроком, не зупиняючись, ми впевнено йдемо до свої мети – Перемоги.

Від щирого серця зичимо кожному з нас миру, наснаги та сили на шляху у відбудові нашої держави.

Разом ми сила. Україна переможе!

Путивльський міський голова                      Костянтин ГАВРИЛЬЧУК