ШКОЛА НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ В СЕРЦІ

Дата: 22.06.2022 14:50

Сьогодні путивльські випускники отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Ні урочистостей, ні пишного балу… Зібралися скромно своїми класами в стінах рідних шкіл.

Попрощалися зі школою 43 випускники, 10  з яких отримали золоті та срібні медалі.

Теплими словами вітали Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, начальник відділу освіти виконавчого комітету Людмила СКОРОБОГАТА, директори, викладачі закладів і батьки.

Грамоти голови Путивльської міської ради за високі досягнення в навчанні, відповідальність, наполегливість та активну участь у громадському та творчому житті громади отримали Дар’я МІТІНА, Альона КАРНАЦЬКА, Марія ШИНКАРЬОВА;

за високі досягнення в спорті, відповідальність, наполегливість та активну участь у громадському та творчому житті громади Артем ШЕВЦОВ;

за рішучість, цілеспрямованість, творчий підхід до справ та активну участь у громадському житті громади Денис КРИВОПИШИН і Максим ЛАПУЗІН.

Випускники впевнені, що все ще буде - і перемога, і випускний.