КОНСТИТУЦІЯ ДЛЯ ВСІХ: І ВЕЛИКИХ, І МАЛИХ

Дата: 21.06.2022 13:44

Нагадуємо, що день 28 червня шануємо як велике національне свято, бо цього дня 1996 року Верховна Рада прийняла Основний Закон Держави - Конституцію України. Закон підказує нам усім - і малим, і дорослим - як жити у своїй країні та з її сусідами в злагоді й мирі.

Чому Конституцію називаємо Основним Законом? Бо всі інші закони, які приймаються в Державі, усі розпорядження Уряду і Президента не повинні суперечити Конституції. Ось чому кожен народ бореться за те, щоб мати добру КОНСТИТУЦІЮ. Бо від неї залежать щастя й доля народу й кожної людини.

Кожен, хто хоче, щоб у спільному Домі-Державі всі жили щасливо, повинен добре знати Конституцію своєї Держави, розуміти її, виконувати та боронити. Саме тому в клубі «Читайлик» розпочинається рубрика «Конституція України», під час якої наші читайлики будуть читати деякі статті.

Сьогодні Ліза ПРИХОДЬКО читає Статтю 1.