МІСЦЕ, У ЯКОМУ МОЖНА ПРОСТО БУТИ

Дата: 20.06.2022 11:54

Наша бібліотека перетворилася  на платформу ідей і  творчої  реалізації для молоді. Ось уже вкотре читальна зала книгозбірні постійно наповнюється  музикою. Збираються майбутні музиканти, учні Путивльського ліцею № 2 зі своєю лідеркою Висоцькою Катериною для вивчення різних  музичних  творів європейських музикантів. І вже є результати їх зустрічей.

Цього разу  нам вдалося записати музичне  відео у  виконанні Катерини  «Реквієм по мрії»  В.А. Моцарта. Це останній незавершений  твір австрійського композитора, під час написання якого  музикант-віртуоз помирає, написавши лише 2/3 нотного  тексту. Так як  цей твір був на замовлення, Реквієм був доповнений та завершений за дорученням дружини Констанції Моцарт. Бажаємо майбутнім музикантам успіхів, натхнення, виконання нових творів і бібліотека завжди чекає на вас.