РОЗВИТОК МОЛОЧНИХ ФЕРМ

Дата: 20.06.2022 10:06

Інформуємо, що за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org, ГО «Агроексперт» реалізує проєкт «Розвиток сімейних молочних ферм та кооперативів в Сумській області».

Загальною його метою є зростання торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах на внутрішньому та експортному ринках шляхом досягнення двох цілей/кінцевих результатів таких, як підвищення якості та безпечності продукції в органічному та молочному секторах; підвищення торговельного потенціалу на внутрішньому та зовнішньому ринках продукції з вищою доданою вартістю відповідно в органічному та молочному секторах.

Задля сприяння розвитку сімейних молочних ферм і кооперативів ГО «Агроексперт» планує підготовку та поширення двох методичних рекомендацій: «Як створити сімейну молочну ферму та підготувати документи для отримання дотації за утримання корів», «Як створити молочний сільськогосподарський обслуговуючий кооператив».

ГО «Агроексперт» надаватиме рекомендації керівництву територіальних громад зі створення та наповнення на сайті громади сторінки «Поради для сімейних молочних ферм та кооперативів».

Також заплановано проведення семінарів та надання онлайн-консультацій з питань створення сімейного фермерського господарства, молочних сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, їх розвитку та можливостей для отримання допомоги/підтримки за державними та/або регіональними програмами.

Для отримання консультацій звертатися до керівника ГО «Агроексперт» Андрія Сухоставця за тел. +380509264374