В ЄДИНОМУ ПОРИВІ ПРАЦЮЄМО НА ДОСЯГНЕННЯ СПІЛЬНОЇ МЕТИ – ЗАХИСТИТИ РІДНИЙ КРАЙ ВІД ВОРОГА

Дата: 20.06.2022 10:01

Питання подальших раціональних скоординованих дій обговорили керівництво Сумської ОВА, Конотопської та Шосткинської РВА та оперативного командування «Сіверське» з керівництвом прикордонних територіальних громад Конотопського та Шосткинського районів під час регіональної наради в приміщенні Конотопської райдержадміністрації.

У ході зустрічі відпрацьована подальша взаємодія в питанні посилення обороноздатності на територіях Конотопського та Шосткинського районів, а також подальша координація діяльності між територіальними громадами та військовими формуваннями України для дієвої взаємодопомоги, що є безумовним пріоритетом сьогодення.