У ПУТИВЛІ ЗНОВУ ВІДБУЛАСЯ ПАТРІОТИЧНА АКЦІЯ «ПУТИВЛЬЩИНА ПІДТРИМУЄ ЗСУ»

Дата: 13.06.2022 08:04

У концертній програмі брали участь солісти та гурти Путивльського будинку культури.

Центром позашкільної роботи організовано благодійний продаж виробів мистецтва вихованців закладу.

До нашого заходу долучилася Олена МЕЛЬНИК - начальник управління культури Сумської обласної адміністрації. Олена Петрівна підтримала культуру Путивльщини в проведенні акції та зробила свій вклад для захисників України.

Приємним доповненням були подарунки для жінок-переселенок, надані від Спілки жінок України у Сумській області.

Завдяки згуртованій Путивльській громаді 12.06.2022. було зібрано близько 19 тисяч гривень.

Хочеться вірити, що таким чином ми не тільки допомагаємо нашим захисникам, а й рятуємо хоча б одне життя.