ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

Дата: 09.06.2022 14:59

Відбулася 28 сесія Путивльської  міської ради. До розгляду було запропоновано 29 питань, 1 внесено під час засідання.

Проекти рішень детально попередньо опрацьовані відповідними спеціалістами та обговорені депутатами на загальних зборах.

Затверджено звіт про виконання бюджету, галузеві програми задля забезпечення життєдіяльності громади, внесено зміни до них, виділено кошти на виплату матеріальної допомоги матерям загиблих воїнів, передано майно. Також були запропоновані до розгляду земельні питання та сфери житлово-комунального господарства, що вимагали  термінового вирішення.

Очікувано резонансним було питання ліквідації Путивльського навчально-виховного об’єднання.

Батьки і педколектив, звісно, проти, але реалії такі, що громада не взмозі утримувати три загальноосвітні заклади в місті, де загалом менше півтори тисячі учнів.

Обговоривши всі "за" і "проти", депутати більшістю голосів прийняли це нелегке рішення.

Під час процедури ліквідації учням НВО, за їхнім бажанням, буде запропоноване навчання в міських ліцеях за вибором.

Правопорядок, як і завжди, при проведенні сесії, забезпечили представники поліції.