ВІТАЄМО НАШУ ЛЮБУ, НЕПОВТОРНУ, НЕЙМОВІРНУ ТА НАЙДОРОЖЧУ У СВІТІ МАЛЕЧУ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2022 08:07

Нелегкі випробування випали сьогодні на долю кожної української родини, Наш народ став одним цілим на шляху захисту від окупантів рідної землі, своїх міст та домівок, а особливо, найціннішого – майбутнього українських дітей, заради якого дорослі не мають права на слабкість. Віримо, що кожен день наближає нас до перемоги, і ми обов’язково здолаємо ворога.

Любі діти, зичимо вам усім мирного неба над головою, кремезного здоров’я, нехай кожен день дарує вам радість, любов та добро.

Бажаємо благополуччя в кожну сім’ю, щасливих і щирих дитячих очей, розуміння, доброти та ніжності. Бережіть дітей, адже вони наше продовження та майбутнє України.

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ ТІЛЬКИ РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ.