ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО

Дата: 31.05.2022 09:45

Одним із повноважень нашого відділу є контроль за торгівлею в невстановлених містах, у нашому випадку торгівля з рук по вулиці Вознесенська та проспекту Іоанна Путивльського.

Нами було ініційовано створення комісії з питань стихійної торгівлі, яка на своєму засіданні прийняла рішення запросити підприємців, фізичних осіб з метою почути їх пропозиції про покращення умов їх роботи. Була досягнута домовленість з керівництвом ринку про надання їм знижки з оплати за місце торгівлі, а в деяких випадках звільнення від цієї плати.

На жаль, ні один підприємниць, ні інші зацікавлені особи не з’явились, та не відгукнулися на наше прохання.

У цей непростий час нами не будуть прийматися міри зі складання протоколів та припинення стихійної торгівлі. Але, і при особистих бесідах, і зараз, закликаю всіх зацікавлених осіб прийняти рішення та перейти торгувати на ринок.

Реалізація продовольчих товарів безпосередньо на асфальтованому покритті вулиць є насамперед зневагою до покупця.

Відділ ЖКГ з повагою ставиться до всіх мешканців і завжди відкритий до діалогу.