ДО ВІДОМА СІМЕЙ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Дата: 30.05.2022 11:42

ГО «Ліга сучасних жінок» в Сумській області, за підтримки міжнародної організації «Save the Children International», протягом квітня-липня 2022 року, реалізує Програму матеріальної (грошової) підтримки значеної категорії сімей.

Зазначену допомогу можуть отримати сім'ї, які вимушені були змінити місце свого проживання внаслідок бойових дій (починаючи з 2014 року) та мають дітей.

Матеріальна допомога нараховується на батьків/опікунів та їх дітей/підопічних, а також на тих дітей, які проживають зараз у сім’ї (унаслідок військових дій) без офіційного оформлення опіки над ними (як от племінники, діти знайомих тощо).

Розмір матеріальної допомоги становить 6600 грн. на одну особу, але не більше ніж для 5-ти осіб з однієї родини.

Матеріальна допомога виплачується одноразово, протягом приблизно 14 днів після оформлення документів. Грошовий переказ здійснюється на банківський рахунок одного з дорослих членів родини.

Якщо сім’я вже отримувала цьогоріч допомогу від «Save the Children International», Інформаційна система Програми блокує повторні платежі сім’ям.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ:

- письмова згода повнолітніх членів родини на обробку персональних даних (може бути написана від руки),

- фотокопії (сканкопії) паспортів батьків / опікунів (1-3 сторінка та сторінка з місцем останньої прописки),

- у разі відсутності паспортів, приймаються сканкопії документів з дії (з довідкою про місце проживання),

- сканкопія судового рішення про опікунство (за наявності),

- фотокопії (сканкопії) свідоцтва про шлюб,

- документ, що підтверджує статус ДБСТ/прийомної родини (за наявності),

- фотокопії (сканкопії) свідоцтв про народження дітей,

- фотокопія (сканкопія) документу, який підтверджує статус ВПО,

- фотокопії (сканкопії) податкових ідентифікаційних номерів батьків / опікунів,

- реквізити банківського рахунку особи (мати / батько / опікун), на який буде перераховано усю матеріальну допомогу для родини,

- фотокопія (сканкопія) довідки про інвалідність члена родини (за наявності),

- контактні дані дорослих членів родини (номери телефону).

Однією з умов отримання допомоги - пройти усне інтерв'ювання (можливе й у телефонному режимі)

Для оформлення допомоги звертайтеся до Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради за адресою: м.Путивль, пр-т Іоанна Путивльського, 93А.