ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 25.05.2022 16:54

25 травня продовжилася видача державних продовольчих наборів. За день їх отримали 45 жителів пільгових категорій, а саме - сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю та дітей-сиріт, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю та особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні і не отримують виплати або мають право на її виплату в мінімальному розмірі (1000 грн.), важко хворі особи на онкологічні захворювання 3 та 4 стадії, одинокі матері.

Особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості отримують допомогу відповідно до списку, наданого службою зайнятості.

Якщо людина має декілька статусів, то буде надаватися продовольчий набір лише за одним з них.

УВАГА, при собі мати наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код і документ, що посвідчує належність до пільгової категорії.

Видача відбувається в робочі дні в Путивльському ліцеї № 2 ім. Г.Я.Базими

з 9:00 до 16:00 год.

Відповіді на запитання стосовно видачі гуманітарної допомоги надаються за телефоном (+38) 0958741190 в робочі дні тижня з 8 до 17 години.