ЩОРІЧНО 12 ТРАВНЯ У СВІТІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Дата: 12.05.2022 11:36

День медичної сестри — це своєрідна подяка медичним сестрам за щоденну роботу та визнання важливості медсестринського фаху на державному рівні. Це свято заведено відзначати 12 травня — у день народження видатної англійки Флоренс Найтінгейл, яка організувала перші у світі бригади сестер милосердя.

Шановні колеги – медичні сестри, акушерки, фельдшери, лаборанти, зубні техніки вітаємо Вас із професійним святом.

Дякуємо за Вашу нелегку щоденну працю, за Ваші вмілі руки, чуйні серця та добре слово, за терпіння та професіоналізм.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я на довгі роки,  успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, здійснення всіх задумів і сподівань, миру та злагоди.

Нехай Ваші вміння і досвід будуть невичерпним джерелом у благородній справі збереження здоров’я, якій Ви присвятили своє життя.

КНП «Путивльська міська лікарня»                           Ірина ГРАМАТИК

Головна медична сестра                                               Фаїна КАТРУК