ДО УВАГИ БАЖАЮЧИХ УЗЯТИ УЧАСТЬ У ВОЛОНТЕРСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 02.03.2022 12:29

При Путивльській міській раді створено координаційний центр волонтерської діяльності.

Якщо у Вас є можливість надати допомогу у вигляді доставки продуктів харчування у віддалені села громади, у наданні допомоги для приведення електричних мереж до належного стану в найпростіших укриттях та іншій діяльності, Ви можете записатися за телефонами: 0500337143, 0958741190, 0978394381 (з 08-00 до 17-00) або на електронну адресу volonter-putivl@ukr.net.

Для уникнення непорозумінь просимо коротко вказувати: ПІБ, номер телефону та напрямок, у якому можете надати допомогу.

Люди, будьте чуйними, не дзвоніть і не цікавтесь просто так. На даний момент існує потреба в наданні допомоги для приведення електричних мереж у належний стан у найпростіших укриттях.

Не залишайтесь осторонь!