ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Дата: 01.03.2022 15:21

Штаб гуманітарної допомоги, у першу чергу, надає продукти харчування, ліки, одяг людям, які опинились у дуже скрутних життєвих обставинах, сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю, багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю. Це ті люди, яким більше нема до кого звернутися за допомогою, які не можуть з різних причин забезпечити належне утримання своїх рідних.

Підкреслю, продуктами харчування, ліками, засобами гігієни, одягом діляться наші з вами сусіди, знайомі, усі небайдужі люди, приватні підприємці. У нас немає централізованого постачання, якщо продуктів немає в магазинах, а ліки відсутні в аптеці, то і в нас їх немає.

Люди, будьте чуйними, не дзвоніть і не цікавтесь просто так, а що ж можна взяти? У нас з вами є картопля, консервація, запаси круп, хліб щоденно завозиться до магазинів. Сьогодні роздавали молоко. У нас з вами ситуація не критична.

Гуртуймося, разом ми сила.