ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

Дата: 28.02.2022 11:38

Сьогодні, 27 лютого, розпочато збір продуктів харчування, ліків та теплого одягу для вразливих груп населення. Дякуємо всім, хто вже долучився до збору.

Окремі категорії населення громади потребують цукру, солі, хлібу, олії, круп та макаронних виробів, памперсів (дитячих і дорослих), тканини для пелюшок або одноразові пелюшки, ліків від тиску, заспокійливих та знеболювальних, засобів особистої гігієни.

Пункти збору здійснюють прийом гуманітарної допомоги в будівлі колишньої РДА,  кабінет № 7 (праве крило, перший поверх) та харчоблоку на території лікарні з 8:00 до 15:00.

Інформацію про самотніх людей, осіб з інвалідністю, які потребують допомоги, просимо надавати до відділу з питань соціального захисту та охорони здоров’я за телефонами (050)3071073, (095)6629907, (066)1413437 та (066)9214875.

Не залишаємося байдужими до проблем наших жителів.