УВАГА, ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

Дата: 27.02.2022 14:03

Встановлюються ворожі мітки на газових мережах.

Працівники газової служби обстежують мережі, однак охопити всі водночас непросто. Тому потрібна допомога мешканців.

Заради безпеки людей та збереження газопроводів звертаємося до всіх з проханням бути пильними та звертати увагу на газорозподільні мережі, будівлі ГРП та ШРП на предмет наявності міток/маячків та підозрілих предметів.

Якщо ви побачили мітку на газових мережах - одразу повідомляйте про це за номерами 104 та 102. Замальовуйте позначки землею, глиною тощо. Якщо це наліпки, зривайте їх. Від цього залежить безпека людей, безаварійне та безперебійне газопостачання.

Наголошуємо, що всі працівники газової служби одягнені у спецодяг підприємства та мають службові посвідчення. Дякуємо всім за розуміння та співпрацю.