ЗВЕРНЕННЯ ДО МАЛОГО БІЗНЕСУ

Дата: 26.02.2022 13:15

Путивльська міська рада вкрай стурбована ситуацією, яка складається у сфері продажу продуктів харчування.

Путивльським міським головою Костянтином ГАВРИЛЬЧУКОМ 24.02.2022 проведені перемовини  з великим бізнесом: мережами "Епіцентр", "Продуктова хатка" та "АТБ-маркет".

На жаль, поставки товарів у зазначені мережі на даний час обмежені, але  міська рада робить усе можливе. Виробники хлібноїбулочної продукції наразі забезпечені борошном.

Учора ТОВ «Путивль-хліб» привезло 4 тонни борошна з м.Білопілля. Інформація про підрив мосту через р.Сейм не підтверджується – це фейк. Авто з населенням та продуктами першої необхідності після огляду пропускають. Але цього замало.

До міської ради постійно звертаються волонтери щодо надання своєї посильної допомоги, яку ми раді прийняти.

Міська рада не в змозі однохвилинно охопити малий бізнес, тому звертаємося до підприємців, які мають кафе, піцерії, торгові точки:

прийти або зв’язатися за телефонами з міською радою та керівництвом ради щодо можливостей випікання хлібних виробів, продажу продуктів харчування, круп тощо,

опублікувати в мережі Фейсбук пости про наявність продуктів, місця і час здійснення продажу, наявність можливості випікати хліб,

обмежити продаж продуктів в «одні руки»,

припинити спекулятивні підвищення цін на товари – спекуляція на людях у час бойових дій – злочин.