РАДА ОБОРОНИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 26.02.2022 11:21

На виконання ч.6 Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який затверджено Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»», з метою забезпечення та координації заходів ведення оборони на території Путивльської міської територіальної громади в особливий період, згідно зі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», створено Раду оборони Путивльської міської територіальної громади, на яку покладено функції сприяння військовому командуванню в запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану.

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК наголошує, щоб усі реально оцінювали ситуацію: треба зберегти мирне населення.

Ні мародерству. «Гарячі голови» сприяють тільки розхитуванню ситуації. Паніка - поганий ворог.

Є підтвердження, що  блокпости пропускають мирне населення та машини з продуктами харчування.

Інформація про підрив мосту через річку Сейм фейкова.

Це не підтверджено.