ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Дата: 21.02.2022 10:50

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано в листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в Парижі.

Мова – духовний скарб  нації. Це не просто засіб людського спілкування, це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний розвиток. До цієї дати працівники бібліотеки підготували виставку мовознавства «Мови рідної скарби».  На виставці представлені книги, у яких висвітлюється історія народження та розвитку однієї з наймилозвучніших мов світу – української. Запрошуємо ознайомитися з безцінними літературними пам’ятками українського народу та творами сучасних українських авторів  з   фондів нашої бібліотеки.

Тож  плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів, любімо її, поважаймо та вдосконалюймо , адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас!