ЯК ПРАЦЮВАТИ В АВТОМАТИЗОВАНІЙ СИСТЕМІ

Дата: 25.01.2022 08:31

24 січня 2022 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради провели інструктивну онлайн-нараду для педагогів, які працюють в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради та Новослобідської сільської ради, щодо вимог з 1 січня 2022 року після набуття чинності Постанови КМУ від 15 вересня 2021 року №957 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти».  Директор Тамара КИЗЕНКО розповіла про основні нормативно-правові аспекти інклюзивного навчання, підсумувала результати участі фахівців у командах супроводу.

Ольга СМІЛИК ознайомила із особливостями роботи в системі автоматизованої роботи інклюзивно-ресурсних центрів «Україна. Інклюзія», вимогах до формування індивідуальних програм розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які перебувають на інклюзивному навчанні.